BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

patyliukais skaičiuoju minutes.


Tik sapnuose viskas tobula, tobulas gyvenimas,tobula meilė,šiluma ir rūpestis. Nesumeluoti žodžiai. Kodėl visa tai trunka taip trumpai ? Ir pabundi krauju pasruvusiom akim, kur ašarom jau nebeliko vietos.

Vis klausiu savęs kodėl, KODĖL ? Kodėl taip būna gyvenime, kad vienas, kažkoks atsitiktinai sutiktas žmogus, kuris tau tuo metu nieko nereiškė, dabar , be jo gyventi negali, negali nustoti galvoti ir kurti tobulo gyvenimo scenarijaus. Kodėl nebūna taip,kaip tu nori, kodėl viskas taip sudėtinga. Kodėl taip sunku atsakyti tuo pačiu , kodėl sakai myliu, bet kitą rytą to jau nebejauti.. Kodėl žaidi jausmas, kodėl plėšai iš vidaus.. Žemini. Tyčiojiesi. Naudojiesi. Ir kodėl po visa to, noriu būti visa tavo, niekeno daugiau, tik tavo, tik tavo glėbyje praleisti bemiegias naktis, tik tavo veidą matyti noriu prabudus rytais, tik su tavim noriu gerti kavą, tik tavo galvą noriu glausti sau prie krūtinės. Ir milijoninį kartą paklausiu kodėl ? Po tiek skaudinimo, melo, po tiek daug kiek būdami kartu ir atskirai , visko patyrėm vis dar noriu girdėti tą žodį myliu, kurį sakai tik man, kurį sakydamas iš visos širdies jauti ir nemeluoji, kodėl taip viskas greit baigiasi ?

Ir tas didysis gyvenimo paradoksas, kad prieš susipažinant su šiuo žmogum, netikėjau,kad galima mylėti antrą kartą, įsitikinau,kad tai netiesa, gali gyvenime mylėti daug kartų, bet tik ne taip stipriai, kai myliu aš. Ir tuo esu įsitikinusi, kad gyvenime labiau nemylėsiu nieko kito, nieko kito mylėti ir negaliu, nes negaliu pamiršti tavęs , kuris vis aplanko sapnuose, bent minutei, kuri suteikia tiek laimės iki tos akimirkos, kol vėl nepabundu kruvinom akim.. Širdis plyšta, bet aš žinau,kad aš lauksiu, žinau,kad lemta…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras